Agroturystyka CZAPLINEK PRZY LESIE

Kontakt:
tel. 58 686 26 28
tel. 507 197 694

Adres:
Sarnowy 8A

Dostępne pokoje

POKÓJ 3

30 PLN

Łazienka

Ilość miejsc noclegowych: 4

POKÓJ 2

30 PLN

Łazienka

Ilość miejsc noclegowych: 3

POKÓJ 1

25 PLN

Łazienka

Ilość miejsc noclegowych: 2

Znajdź pokój

Opis:

CZAPLINEK PRZY LESIE zlokalizowany jest w miejscowości Sarnowy na Kaszubach, oddalonej niespełna 8 kilometrów od Kościerzyny. Agroturystyka położona jest na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego - znanego z licznych jezior oraz lasów pełnych grzybów i jagód, a dogodna lokalizacja gospodarstwa - ustronne położenie na skraju wsi, tuż przy lesie sprzyja wyprawom pieszym.

 

Wędkowanie, grzybobranie, wycieczki rowerowe są tutaj bardzo popularnym i przyjemnym sposobem na spędzanie wczasów, wakacji i weekendów wypoczynkowych. Gospodarstwo agroturystyczne oferuje 13 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Istnieje możliwość wypożyczenia 10 rowerów i łódki wędkarskiej. Zmotoryzowani turyści będą mogli zostawić auto na terenie gospodarstwa.

 

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym właściciele akceptują pobyt małych zwierząt domowych. Dodatkowo znajduje się tu piękny ogród wypoczynkowy z placem zabaw dla dzieci (trampolina, piaskownica, huśtawki), kominkiem, grillem i miejscem do gry w siatkówkę oraz badmintona. Latem do dyspozycji gości jest również basen. Ulubionym zakątkiem wypoczynkowym Gości są dwa tarasy z widokiem na pobliski las. W gospodarstwie można także zaczerpnąć informacji, gdzie wygodnie i spokojnie łowić ryby, gdzie znaleźć dorodne grzyby i jagody, gdzie można skorzystać z przejażdżki konnej (wierzchem, bryczką, wozem), wypożyczyć sprzęt wodny lub zagrać w tenisa. Atrakcją gospodarstwa jest smaczna i zdrowa kuchnia oparta głównie na bazie własnych produktów.

Opinie użytkowników

2019-08-04 10:36:43

4

Dziękujemy p. Joli i p. Januszowi za możliwość spędzenia tygodnia w domowych warunkach Ich posiadłości w m. Sarnowy. Piękne kaszubskie lasy i jeziora oraz niezapomniane śniadania i obiadokolacje p. Joli długo będziemy pamiętali.

Bolesław i Irena B.

Mapa: