Agroturystyka CZAPLINEK PRZY LESIE

Kontakt:
tel. 58 686 26 28
tel. 507 197 694

Adres:
Sarnowy 8A

Dostępne pokoje

POKÓJ 3 CZAPLINEK

30 PLN

Łazienka

Ilość miejsc noclegowych: 4

POKÓJ 2 CZAPLINEK

30 PLN

Łazienka

Ilość miejsc noclegowych: 3

POKÓJ 1 CZAPLINEK

25 PLN

Łazienka

Ilość miejsc noclegowych: 2

Znajdź pokój

Opis:

CZAPLINEK PRZY LESIE zlokalizowany jest w miejscowości Sarnowy na Kaszubach, oddalonej niespełna 8 kilometrów od Kościerzyny. Agroturystyka położona jest na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego - znanego z licznych jezior oraz lasów pełnych grzybów i jagód, a dogodna lokalizacja gospodarstwa - ustronne położenie na skraju wsi, tuż przy lesie sprzyja wyprawom pieszym.

 

Wędkowanie, grzybobranie, wycieczki rowerowe są tutaj bardzo popularnym i przyjemnym sposobem na spędzanie wczasów, wakacji i weekendów wypoczynkowych. Gospodarstwo agroturystyczne oferuje 13 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Istnieje możliwość wypożyczenia 10 rowerów i łódki wędkarskiej. Zmotoryzowani turyści będą mogli zostawić auto na terenie gospodarstwa.

 

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym właściciele akceptują pobyt małych zwierząt domowych. Dodatkowo znajduje się tu piękny ogród wypoczynkowy z placem zabaw dla dzieci (trampolina, piaskownica, huśtawki), kominkiem, grillem i miejscem do gry w siatkówkę oraz badmintona. Latem do dyspozycji gości jest również basen. Ulubionym zakątkiem wypoczynkowym Gości są dwa tarasy z widokiem na pobliski las. W gospodarstwie można także zaczerpnąć informacji, gdzie wygodnie i spokojnie łowić ryby, gdzie znaleźć dorodne grzyby i jagody, gdzie można skorzystać z przejażdżki konnej (wierzchem, bryczką, wozem), wypożyczyć sprzęt wodny lub zagrać w tenisa. Atrakcją gospodarstwa jest smaczna i zdrowa kuchnia oparta głównie na bazie własnych produktów.

Opinie użytkowników

2020-08-18 19:17:33

5

Wspaniale spędzony czas wśród kaszubskich jezior i lasów. Gospodarze przemili, kuchnia pani Joli palce lizać, domowe, regionalne potrawy. Dom urokliwy, klimatyczny, cudownie ukwiecony. Czuliśmy sie dopieszczeni kulinarnie i towarzysko. Na pewno tam wrócimy. Kasia,Wiesiu, Mariola z Poznania.

Katarzyna B.

2020-08-18 18:49:11

5

Janusz (właściciel) tryska humorem- rozbawi każdego do łez. Cała nasza ekipa spędziła tam fantastyczny tydzień. Pozdrawiamy Mariola, Kaśka i Wiesiek z Poznania...

Mariola B.

Mapa: