Agroturystyka DZIKA CHATA

Kontakt:
tel. 58 688 20 94
tel. 660 475 746

Adres:
Nowy Barkoczyn
87

Dostępne pokoje

DZIKA CHATA

220 PLN

Łazienka

Ilość miejsc noclegowych: 4

Znajdź pokój

Opis:

DZIKA CHATA to urokliwa kwatera agroturystyczna zbudowana w całości z bala, wypełniona pięknymi trofeami myśliwskimi. Dom usytuowany jest w małej kaszubskiej wsi Nowy Barkoczyn, położonej 12 km od miasta Kościerzyna. Domek znajduje się zaledwie 80 metrów od jeziora, które zachęca do kąpieli i wędkarstwa. Miejsce otoczone jest pięknymi lasami z malowniczymi trasami na spacery i wycieczki rowerowe oraz grzybobranie, a zimą na niezapomniane kuligi.

To idealne miejsce dla spragnionych wypoczynku w ciszy, wśród pięknej przyrody, a także dla tych którzy wolny czas lubią spędzać aktywnie. W pobliżu nie brak też atrakcji, z których największą jest jedyne w Polsce Muzeum Hymnu Narodowego w oddalonym o 3 km Będominie. W Dzikiej Chacie do dyspozycji gości znajduje się salonik z kominkiem, TV, aneks kuchenny, ogród z placem zabaw, grill, stół tenisowy .

Przytulna antresola na piętrze to dodatkowe miejsce do spania dla dwóch osób. W ogrodzie do dyspozycji najmłodszych Gości czeka plac zabaw. Taras przyległy do domku oraz oświetlona altana, są świetnym miejscem na spędzenie niezapomnianych wieczorów. Do dyspozycji jest grill stacjonarny z dużym rusztem oraz przenośny, można też rozpalić ognisko na działce lub nad samym jeziorem. Na działce przewidziano również miejsce na rozłożenie namiotów, a sympatyczni gospodarze nie mają nic przeciwko czworonogom. Istnieje możliwość wypożyczenia kajaku.

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: