Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran

Kontakt:
tel. 696 495 535

Adres:
Wąglikowice 83-406
ul. Sycowa Huta 71

Dostępne pokoje

Pokój 6 osobowy ze śniadaniem

330 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość miejsc noclegowych: 6

Pokój 5 osobowy ze śniadaniem

300 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość miejsc noclegowych: 5

Pokój 4 osobowy ze śniadaniem

260 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość miejsc noclegowych: 4

Pokój dla 2 osób ze śniadaniem

140 PLN

Łazienka

Śniadanie

Ilość miejsc noclegowych: 2

Znajdź pokój

Opis:

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran położony jest na Kaszubach w miejscowości Sycowa Huta nad Jeziorem Sudomie. To doskonałe miejsce wypadowe dla szeroko pojętej turystyki. Wynika do przede wszystkim z walorów krajobrazowych miejsca, które położone jest w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub. Naturalna uroda tego terenu, czyste jezioro, piękny las, świeże powietrze, połacie piasków sandrowych, a co najważniejsze szczególna atmosfera sprawiają, że Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran jest idealnymi miejscem wypoczynku i rozrywki. Znajdują się tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, żeglarstwa i kajakarstwa.

Okolice powiatu kościerskiego to raj dla wędkarzy i myśliwych. Niewątpliwą atrakcją dla miłośników przyrody są leżące nieopodal parki krajobrazowe: Wdzydzki Park Krajobrazowy i Kaszubski Park Krajobrazowy, połączone szlakami turystycznymi pieszymi i wodnymi. Swym niepowtarzalnym urokiem zachwyci każdego jezioro Sudomie, nad którym bezpośrednio położony jest Ośrodek. Charakterystykę przyrodniczą terenu uzupełnia wiele godnych polecenia zabytków architektonicznych i atrakcji turystycznych.

 

Ośrodek Kormoran oferuje: ponad 200 miejsc noclegowych w pokojach od 4 do 6 osobowych, własną kuchnie z możliwością całodziennego wyżywienia, monitorowany, bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów, plażę i miejsce wydzielone do kąpieli z pomostami na terenie ośrodka, cześć sportowo - rekreacyjną z boiskiem do piłki nożnej i siatkówki, sale fitness, wypożyczalnie sprzętu wodnego, sprzęt świetlicowy, ogniska z możliwością pieczenia kiełbasek.

 

Ośrodek oferuje również możliwość organizacji szkoleń, konferencji, zielonych szkół, imprez integracyjnych, imprez okolicznościowych, pobytów wypoczynkowych, obozów tematycznych i sportowych.

 

Ceny poza okresem wakacji letnich (ceny nie zawierają wyżywienia):

01.04. - 22.06. oraz 01.- 30.09.
Pokój 2 os. 50 zł/os/doba

Pokój 4 os. 45 zł/os/doba

Pokój 5 i 6 os. 40 zł/os/doba

 

Od października do kwietnia następnego roku ośrodek jest zamknięty.

 

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: