Domek całoroczny "Pan Tadeusz"

Kontakt:
tel. 609 785 991

Adres:
Wielki Klincz 83-423
ul. Kościerska 38

Dostępne pokoje

Domek Pan Tadeusz

200 PLN

Ilość miejsc noclegowych: 6

Znajdź pokój

Opis:

Domek całoroczny “Pan Tadeusz” znajduje się w pięknej, dużej kaszubskiej wsi Wielkim Klincz, zaledwie 10 km od miasta powiatowego- Kościerzyny. Jego otoczenie to las i łąka– czyli to co na Kaszubach najpiękniejsze.

 

Domek posiada dwie oddzielne sypialnie na piętrze:

– z jednym łóżkiem pojedynczym i jednym małżeńskim,
– z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną sofą z możliwością spania.

 

Parter domku składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Salon wyposażony jest w dwie kanapy, stolik kawowy, TV, Wi-Fi oraz stolik jadalniany. Aneks kuchenny posiada płytę gazową, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik oraz wszystkie niezbędne naczynia i garnki. Nastroju domku nadaje kominek opalany drewnem, znajdujący się w salonie. Na życzenie gości, gospodarze mogą zaserwować posiłki tradycyjnej, regionalnej kuchni.

 

Teren domku to duża działka, na której znajduje się zarybiony staw z możliwością wędkowania (wymagany jest własny sprzęt), a wokół stawu pasą się owce. Co ważne, staw jest ogrodzony. Ponadto znajdziemy dwie hustawki, hamak, piaskownicę, mini pole do piłki nożnej i siatkówki, murowany grill. Zdecydowanie wyjątkową atrakcją jest sauna sucha z własnym prysznicem (płatna dodatkowo). Uroku dodają dawne sprzęty gospodarstwa domowego.
Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów (2 szt.) oraz kijków do nordic walking (5 zestawów). Goście mogą przyjeżdżać na wypoczynek ze zwierzętami.

Opinie użytkowników

Brak komentarzy

Mapa: